Haber Arama Sonuçları : Gayrimenkul alirken

Gayrimenkul Alırken Dikkat!

Gayrimenkul Alırken Dikkat!

Değer mi Değmez mi Gayrimenkul alırken dikkat! SOM Değerleme’nin 2011 başından bu tarafa her ayın son Cumartesi günü gerçekleştirdiği “Değer mi? Değmez mi?” isimli ücretsiz bilgilendirme seminerinin 11.’si 26 Kasım 2011 tarihinde Centrum Toplantı Hizmetleri’nin Küçükyalı’daki toplantı salonunda yapılacak.

Ev Alırken Riskli Konut Almayın

Ev Alırken Riskli Konut Almayın

Daha güvenli bir konuta geçmek istiyorsunuz, ev alacaksınız. Peki yeni evinizin yeterince güvenli olup olmadığını nasıl anlayacaksınız? İşte ev alırken dikkat edilmesi gereken kriterler.. 99 depremi sonrasında yönetmelikler değişti, denetimler sıkılaştı. Son 10 yıldır yapılan konutlarda risk eski binalara göre daha az. Ancak yeni olsun eski olsun konut alırken dikkat edilmesi gereken bazı kriterlerler var. İşte ülke olarak deprem acısı yaşadığımız bu günlerde konut alırken önce dikkat etmemiz gerekenler. Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, sadece projenin maketine bakarak, dış cephesine, banyosuna, mutfağına aldanarak ev almanın intihardan farksız olduğunu belirtiyor. Ve ekliyor; 'Konut alırken önce mutlaka binanın bodrumuna bakmalı.'

Gayrimenkul Alırken Bilmeniz Gereken Önemli Konular

Gayrimenkul Alırken Bilmeniz Gereken Önemli Konular

Gayrimenkul Emlak Alırken Bilmeniz Gereken Çok Önemli Konular Gayrimenkul, Emlak Konut Alırken. Kooperatif e Üye Olurken Dikkat Etmeniz Gerekenler, Tapu Alırken Dikkat Etmeniz Gerkenler, Emlak Gayrimenkul ve Konut Alımında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Uyarılar, Bilmeniz Gereken Çok Önemli Konular Dikkatle Okuyunuz Bu Bilgiler Birgün Lazım Olabilir.

Site İçi Arama

Video Galeri

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :