Eston Şehir ve Eston Deniz Projelerinde Yılbaşı Kampanyası

Eston Şehir ve Eston Deniz Projelerinde Yılbaşı Kampanyası

Eston'dan Yılbaşı Kampanyaları
Eston, Eston Şehir ve Eston Deniz projelerinde aralık ayı boyunca geçerli olacak 'Yılbaşı Kampanyası'yla birbirinden cazip ödeme alternatifleri sunuyor
Yapı sektöründe 46 yıllık tecrübeye sahip Eston, "Eston Şehir" ve "Eston Deniz" projeleri için yeni yıl kampanyası başlattı. Eston, sadece aralık ayına özel ve çeşitlilik içeren ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede ise yüzde 25 indirim uygulanıyor. 'Bahçeli ev' hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul'da, doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 kilometre sahili ve 500'ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul'un marinası olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor. Eston Deniz ve Eston Şehir'de sunulan alternatif ödeme modelleri şunlar:
60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece yüzde 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.
Artan taksitli ödeme planı: Sadece yüzde 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL'den başlayan taksitlerle Eston'dan ev sahibi olmak artık çok kolay.
60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster yüzde 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla.
60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece yüzde 0.99 vade farkıyla.
Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam yüzde 25 indirim fırsatı. SABAH

Emlak Proje Haber

24.12.2011

Etiketler : Eston , Eston Şehir , Eston Deniz Yılbaşı Kampanyası , Eston yapı kampanyaları , Kampanyalı emlak konut projeleri , Sıfır faizli konut kampanyaları , Emlak konut haberleri , 2011 emlak konut kampanyaları , 2012 emlak konut kampanyaları


Yorum

Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

İlgili Haberler

Eston'dan annelere yüzde 5'lik hediye

Eston'dan annelere yüzde 5'lik hediye

Eston'dan annelere yüzde 5'lik hediye Eston Yapı da anneleri unutmadı. Firma bu haftasonu anneler gününe özel olarak, peşin satışlarda yüzde 5'lik özel indirim yapacak. İndirim fırsatı Eston Şehir'in ikinci ve beşinci kısımlarıyla, Eston Deniz'in Kalyon Evleri için geçerli olacak. Eston Şehir, 'Bahçeli ev' hayali kuranlara konforlu konutlar sunarken Eston Deniz ise 1.5 kilometre sahili ve önündeki 500'ün üzerinde yat kapasiteli marinanile İstanbul'un marinası olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor

Eston Yapı 47. Yılına Özel Kampanya Uyguluyor

Eston Yapı 47. Yılına Özel Kampanya Uyguluyor

Bu sene, kuruluşunun 47. yılını kutlayan Eston Yapı, 60 ay vade farksız ödeme ve peşin alımlarda yüzde 20 indirim gibi birçok kampanya başlattı.Eston 47. yaşını yeni bir kampanyayla kutluyor. Sınırlı sayıdaki konutlar için sınırlı bir süre geçerli olacak kampanyada Eston, Eston Şehir ve Eston Deniz projelerinde geçerli olacak.

Eston Şehir ve Eston Deniz Projeleri İçin Yeni Yıl Kampanyası Başladı

Eston Şehir ve Eston Deniz Projeleri İçin Yeni Yıl Kampanyası Başladı

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar: 60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL'den başlayan taksitlerle Eston'dan ev sahibi olmak artık çok kolay.60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde!

Eston Deniz 18 Ay Sıfır Faiz

Eston Deniz 18 Ay Sıfır Faiz

Eston Deniz; Yakuplu’da 1,2 milyon m²’lik alanda toplam 5359 konut ve 500’ün üzerinde yat kapasitesine sahip marina ile tasarlanan İstanbul’un en büyük projelerinden biri. 2017 yılında bitmesi planlanan Eston Deniz projesinin ilk kısmını oluşturan Yakamoz Evleri’nde 2008 yılından beri aileler 4 mevsim denizin ve

Eston Reşitpaşa Evleri’nde Siz de Aradığınız Huzuru Bulacaksınız

 Eston Reşitpaşa Evleri’nde Siz de Aradığınız Huzuru Bulacaksınız

Eston Reşitpaşa Evleri’nde 88 m2’ den 156 m2’ye kadar 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle farklı daire tipleri bulunmaktadır.

Site İçi Arama

Video Galeri

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :