Evora İstanbul’un 859 dairelik Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla

Evora İstanbul’un 859 dairelik Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla

Evora İstanbul'un Adalar'ı satışta

Teknik Yapı’nın Tuzla’da yaptığı Evora İstanbul’un 859 dairelik Adalar etabı 87 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Projede yüzde 1 peşinatla ödeme imkânı sağlanıyor.
 
Emlak Konut GYO'nun geçen yıl hasılat paylaşım modeliyle ihaleye çıkardığı toplam 300 dönümlük araziyi alan Teknik Yapı, arazi üzerinde gerçekleştirdiği Evora İstanbul projesinin Adalar etabını satışa çıkardı. Toplam 4 bin 704 daireden oluşan projede fiyatlar 87 bin 900 liradan başlıyor. Projedeki dairelerde yüzde 1 ve yüzde 25 peşinat tutarına ek olarak isteğe bağlı peşinat ve 120 aya kadar değişen vade seçeneği sunuluyor. 859 daireden oluşan projede eğitim merkezi, kreşi, parkı, tıp merkezi ve camisi ile yeni bir şehir olarak inşa ediliyor. İsteyenler kendine uygun peşinat tutarını seçerek Şubat 2013, Ağustos 2013 ve Şubat 2014'de üç ara ödeme yapabilecek. Uygun ödeme koşulları Evora İstanbul'da yer alan diğer daireler için de geçerli olacak. 
 
Durbakayım, ilk satış döneminde 1.700 lira seviyelerinde olan metrekare fiyatlarının daha da artacağına işaret ederek "Evora ilk satışa çıktığında metrekaresi 1.725 liraydı. Şimdi ise 2 bin 300 lira civarında. Yani yaklaşık yüzde 25 prim yaptı. Proje tamamlandığında ise 3 bin 500 - 4 bin bin lira seviyesine çıkmasını bekliyorum. Bölgedeki gelişme potansiyelini göz önünde bulundurduğumuzda fiyatların beklentimin üzerine çıkması beni hiç şaşırtmaz" yorumunu yaptı. 
 
420 tanesi 1+1 daireden oluşuyor 
Adalar etabındaki 859 daire stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinden oluşuyor. 420 tane 1+1 daireye yer verilen projede dairelerin büyüklüğü 54 ile 87 metrekare arasında değişiyor. Metrekare büyüklüğü 36 ile 58 arasında değişen 52 adet stüdyo, büyüklüğü 91 ile 177 metrekare arasında değişen 282 adet 2+1 ve büyüklüğü 127 ile 210 metrekare arasında değişen 125 adet 3+1 tipi daire de Adalar etabını tamamlayan diğer konutlar olarak sıralanıyor. Adalar etabındaki 1+1, 2+1 ve 3+ tipi dairelerin bazılarında teraslar yer alırken, bu terasların büyüklükleri 1+1 tiplerde 26 metrekareye, 2+1 tiplerde 49 metrekareye, 3+1 tiplerde ise 51 metrekareye kadar farklı ölçülerde bulunuyor.Projede iki spor alanı, üç çocuk parkı, genel seyir terası, iki adet açık yüzme havuzu, kafeterya, fitness, bilardo ve masa tenisi salonu ile 701 tanesi kapalı olmak üzeri 834 otopark alanını içeren sosyal tesisler de yer alacak. 
 
Daire teslimlerinin Ağustos 2014 tarihinde başlayacağı projede ticari ünitelerin satışları da Adalar etabıyla eş zamanlı başladı. Anadolu yakasında bu büyüklükte ve deniz manzaralı başka bir alışveriş çarşısı olmadığını vurgulayan Teknik Yapı Holding Başkanı Nazmi Durbakayım, "Evora İstanbul ile Bağdat Caddesi gibi ortamı Tuzla'ya taşıyoruz. Bunun üzerine, deniz ve yeşili harmonize edilmiş bir ortamda sunuyoruz" dedi.

31.05.2012

Etiketler : Evora İstanbul , Evora İstanbul Adalar etabı , Teknik Yapı , Teknik Yapı Holding , Tuzla , Emlak Konut GYO , Nazmi Durbakayım , emlak haber


Yorum

Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

İlgili Haberler

Hiç peşinat ödemeden Platinum kulesinden rezidans daire almak mümkün

Hiç peşinat ödemeden Platinum kulesinden rezidans daire almak mümkün

Kampanyanın hemen başlangıcında Platinum'dan daire alanların ilk ara ödemesi 6 ay sonra başlıyor. Ara ödemesiz alternatifi tercih edenlere ise sektördeki en düşük konut kredisi faiz oranı olan yüzde 0.81 oranından başlayan ve 12 aydan 120 aya kadar farklı vadeler sunuluyor. Evora İstanbul Platinum, 208 daireden oluşuyor. 41,74 metrekare ile 133,66 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki dairelerin fiyatlı ise stüdyo tipi dairelerde 95 bin lira, 1+1 tipi dairelerde 142 bin 500 lira, 2+1 tipi dairelerde ise 237 bin liradan başlıyor

Tuzla'da 1+1 çılgınlığı

Tuzla'da 1+1 çılgınlığı

Tuzla'da 1+1 çılgınlığı Teknik Yapı, Tuzla'da kurduğu mini şehir Evora İstanbul'da en çok satılan 1+1 tipi konut talebini karşılayabilmek için 396 adet yeni daireyi satışa sundu. Teknik Yapı tarafından geliştirilerek Tuzla'nın en yüksek tepesinde inşa edilen yaklaşık 5 bin konuttan oluşan Evora İstanbul'da bugüne kadar en çok satışı gerçekleştirilen 1+1 ve stüdyo tipi dairelerde giderek artan talep, yeni 1+1 tipi dairelerin arzına neden oldu.

Alternatif yaşam merkezi: Tuzla

Alternatif yaşam merkezi: Tuzla

Markalı konut projeleriyle İstanbul’un alternatif yaşam merkezi haline gelen Tuzla, AVM ve otel yatırımlarıyla gelişimini tamamladı. Teknopark ve Tübitak gibi gelişim projeleri ise ciddi bir iş nüfusunu Tuzla’ya çekerek bölgenin yapısını yakın zamanda değiştirecek. Yakın zamana kadar nitelikli konut projelerinin az sayıda olduğu Tuzla, son birkaç yılda yapılan projelerle gelişti. Konut projelerinin yanı sıra AVM, otel projeleri bölgenin gelişmesine katkıda bulunurken Teknopark gibi iş dünyasını da bölgeye çekecek projeler yatırımcıların bölge

300 dönüm arazi üzerine kurulan Evora İstanbul tıpkı şehir içinde başka bir şehir gibi

300 dönüm arazi üzerine kurulan Evora İstanbul tıpkı şehir içinde başka bir şehir gibi

İstanbul'un içinde yepyeni ve kusursuz bir şehir...Çocukların hayal gücünden aldığımız ilhamla, büyüklerin hayallerini gerçek kılmak için yola çıkıyoruz. İstanbul’un içinde yepyeni ve kusursuz bir şehir, Her detayıyla ışık saçan bir proje yaratıyoruz. Yeni bir başlangıca, hayallerinize kavuşmaya hazırsanız Evora İstanbul ile tanışmak için sizi Tuzla’ya davet ediyoruz. Hayallerinizdeki şehir orada Evora İstanbul, Tuzla’da şehrin en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükselmeye başlıyor.

Evora İstanbul’da yuvayı dişi kuş satın alıyor

Evora İstanbul’da yuvayı dişi kuş satın alıyor

Evora İstanbul’da “yuvayı dişi kuş satın alıyor”Teknik Yapı’nın Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı kapsamında gerçekleştirdiği Evora İstanbul projesindeki dairelerin yüzde 80’i bayan müşteriler tarafından satın alındı Evora İstanbul ve Evora İstanbul Marmara etaplarının satışa çıkmasından sonra 957 adet daire satıldı. Satılan dairelere gelen talebin yüzde 80’i bayan müşteriler tarafından gerçekleştirildi.

EVORA İSTANBUL MARMARA 90 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

EVORA İSTANBUL MARMARA 90 BİN TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Yaşam merkezi ve doğa iç içe Satışa çıkacak olan ve EVORA İSTANBUL Marmara’da yer alan 14 blokta, toplam 863 daire yer alıyor. Büyük çoğunluğu 3+1 tipinde dairelerden oluşan bloklarda ayrıca stüdyo, 1+1, 2+1 ve 4+1 tipi daireler bulunuyor. EVORA İSTANBUL Marmara’nın en müstesna yerine kendine müstakil bir alan içerisinde yer alan konumda bulunan dairelerin yarısından fazlası, çocuklu...

Evora İstanbul Marmara Denizi İle Buluşuyor

Evora İstanbul Marmara Denizi İle Buluşuyor

EVORA İSTANBUL Marmara’yla buluşuyor TOKİ iştiraki EMLAK KONUT GYO ile birlikte TEKNİK YAPI ’nın, Tuzla’da gerçekleştirdiği Evora İstanbul Marmara Denizi ile buluşuyor. Evora İstanbul’un ikinci etabını oluşturan EVORA İSTANBUL Marmara’da yer alan 863 daire 90 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

300 Dönüm Arazi 4 bin 304 Konut 76 bin 900 tl ye Evora İstanbul Teknik Yapıdan

300 Dönüm Arazi 4 bin 304 Konut 76 bin 900 tl ye Evora İstanbul Teknik Yapıdan

300 dönüm arazi 4 bin 304 konut Evora İstanbul Teknik Yapıdan Teknik Yapı’nın Tuzla’da yapımına başladığı 4 bin 304 konutluk Evora İstanbul projesindeki 50 ve 78 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 76 bin 900 ile 84 bin 200 TL arasında değişen fiyatlarla 300 dönüm arsa içinde yapımına başlanan evora istanbul projesinde, ilk etapta bin 509 konut satışa çıkarıldı.

Tuzla Evora İstanbul' Projesine Yoğun İlgi

Tuzla Evora İstanbul' Projesine Yoğun İlgi

Teknik Yapı Tuzla Evora İstanbul' Projesine Yoğun İlgi Hayattan beklentileriniz fazlaysa.300 dönüm arazi üzerine kurulan Evora İstanbul, tıpkı şehir içinde başka bir şehir gibi her ihtiyacınızı barındırıyor. 20.000’den fazla kişiye ev sahipliği yapacak 44 bloktan ve 5 bölgeden oluşan bu dev projenin tam ortasındaki meydan, komşularınızla buluşma noktanız oluyor.

Site İçi Arama

Video Galeri

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :