Şile Soytez Vadi Evleri'nde yüzde 5 peşinatla 48 ay vade imkanı sunuluyor

Şile Soytez Vadi Evleri'nde yüzde 5 peşinatla 48 ay vade imkanı sunuluyor

 

YÜZDE 5 PEŞİNATLA VİLLA KEYFİ SUNUYOR
SOYTEZ VADİ EVLERİ
 
Şile'de, doğayla iç içe keyifli bir villa yaşamı sunan Soytez Vadi Evleri’nde yüzde 5 peşinatla 48 ay vade imkanı sunuluyor. Fiyatların 225 bin TL’den başladığı projede teslimler Mayıs 2013’de başlıyor.
 
Soytez Yapı ve Mental Yapı İş Ortaklığıyla Şile’de inşa çalışmalarına devam edilen Soytez Vadi Evleri’nde avantajlı ödeme planları sunuluyor. Projenin 2014 Mayıs teslim etabında etabında yüzde 5 peşinata, 48 ay yüzde 0.80 faizle firma bünyesinde vadelendirme imkanı bulunuyor. Dört mevsim yazlık keyfi konseptiyle hayata geçirilen projenin ilk etabında da satışlar sürüyor. İlk etap için belirlenen ödeme planında ise minimum peşinat miktarı yüzde 30 olarak belirlendi.
 
DOĞAYLA İÇ İÇE VİLLA KEYFİ 225 BİN TL
 
Soytez Vadi Evleri’nde, tamamı dubleks olarak tasarlanan 2+1, 3+1 ve tripleks 4+2 tiplerinde villalar yer alıyor. 82 adet villadan oluşan projede, fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor. 34 bin metrekare arsa üzerine kurulan Soytez Vadi Evleri’nde geniş bahçeli villa seçenekleri de sunuluyor.
 
MAYIS 2013’DE TESLİMLER BAŞLIYOR
 
Projede birinci etabın teslimleri 2013’ün Mayıs ayında, ikinci etabın teslimleri ise 2014’ün Mayıs ayında yapılacak.
 
Şile’nin Çayırbaşı mevkiinde, çevresi ağaçlarla çevrili bir vadi içinde yer alan Soytez Vadi Evleri’nde; yürüyüş parkurları, fitness salonu, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, mini bar ile ayrı filtre sistemine sahip çocuk ve yetişkin yüzme havuzları yer alıyor.
 
Şehir merkezine yakınlığıyla da öne çıkan proje yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Çevre yoluna 800 metre mesafede yer alan Soytez Vadi Evleri’nin, benzer projelere kıyasla cazip oranlarda tutulan fiyatları ve ödeme seçenekleri yatırım amaçlı talepleri de artırıyor.
 
 
 
Projenin adı: Soytez Vadi Evleri
 
İnşa eden firma: Soytez - Mental İş Ortaklığı
 
Lokasyonu: Şile - Çayırbaşı
 
Toplam arsa alanı: 34.000 m2
 
Toplam inşaat alanı: 12.800 m2
 
İnşaata başlama tarihi: 24.02.2012
 
Teslim tarihi: 1.  Etap evler Mayıs 2013, 2. Etap evler Mayıs 2014
 
Yatırım bedeli: 22.000.000 TL
 
Konut tipleri ve metrekareleri: 3+1 müstakil 138 m2, 3+1 ikiz 103 m2, 2+1 93 m2, ikiz tripleks 4+2 158 m2
 
Konut sayısı: 82 villa
 
Sosyal yaşam ve spor alanları: Yetişkin ve çocuk havuzu, fitness salonu, cafe/restoran, mini bar, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası.
 
Proje mimarı: Arima Mimarlık - Mimar Erkan Altuğ
 
Ana yollara uzaklığı: 800 metre

11.12.2012

Etiketler : Soytez Vadi Evleri , Soytez Yapı , Mental Yapı İş , Şile Soytez Vadi Evleri , Şile Çayırbaşı , Şile emlak haberleri


Yorum

Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

İlgili Haberler

SOYTEZ VADİ EVLERİ’NDE BAYRAM FIRSATI

SOYTEZ VADİ EVLERİ’NDE BAYRAM FIRSATI

SOYTEZ VADİ EVLERİ’NDE BAYRAM FIRSATI Dört mevsim yazlık keyfi konseptiyle Şile’de hayata geçirilen Soytez Vadi Evleri’nde bayrama özel ödeme avantajlarla birçok fırsat sunuluyor. Projenin satış ofisi de bayram boyunca açık olacak. Soytez Yapı ve Mental Yapı İş Ortaklığıyla Şile’de inşasına devam edilen Soytez Vadi Evleri’nde bayram boyunca alternatif ödeme planları ve cazip fiyatlar sunuluyor. 82 adet villanın yer aldığı projede, düzenlenen kampanya dahilinde fiyatlar KDV dahil 218.750 TL’den başlıyor.

Soytez Vadi Evleri'nde Ekim ayına kadar kampanyalı fiyatlar devam ediyor

Soytez Vadi Evleri'nde Ekim ayına kadar kampanyalı fiyatlar devam ediyor

Dört mevsim yazlık keyfi konseptiyle Şile’de hayata geçirilen Soytez Vadi Evleri’nde Ekim ayına kadar sürecek kampanyayla cazip fiyatlar uygulanıyor. 48 aya kadar 0 faizli satışların devam ettiği projede, yüzde 5’ten başlayan peşinatlarla villa sahibi olma imkanı sunuluyor. Soytez Yapı ve Mental Yapı İş Ortaklığıyla Şile’de inşasına devam edilen Soytez Vadi Evleri’nde Ekim ayına kadar fiyatlar cazip oranlarda tutuluyor. 82 adet villanın yer aldığı projede, düzenlenen kampanya dahilinde fiyatlar kdv dahil 218.750 TL’den başlıyor.

Şile Soytez Vadi Evleri'nde satışlar başladı

Şile Soytez Vadi Evleri'nde satışlar başladı

ŞİLE'DE DÖRT MEVSİM YAZLIK KEYFİNDE VİLLALAR İstanbul'a en yakın ve en popüler sayfiye alanlarından Şile'de, dört mevsim yazlık keyfi sunan Soytez Vadi Evleri'nde satışlar başladı. Kısa süreliğine fiyatların ekonomik oranlarda tutulduğu proje, sunduğu ayrıcalıklarıyla dikkat çekiyor. Bugüne dek inşa ettiği butik projelerle öne çıkan Soytez Yapı ve Mental Yapı'nın iş ortaklığıyla, Şile'nin Çayırbaşı mevkiinde ayrıcalıklı bir villa projesi inşa ediliyor. "Soytez Vadi Evleri" markasıyla lanse edilen projede 82 adet çeşitli tiplerde villa yer alıyor.

Site İçi Arama

Video Galeri

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :