Nish Adalar'da Taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Nish Adalar'da Taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Nish Adalar'da başlatılan kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla ve fark ödemeden taksitleri 1 yıl erteleme fırsatı sunuluyor.
 
Özyazıcı İnşaat tarafından Maltepe'de inşa edilen Nish Adalar'da hemen teslim daireler yüzde 25 peşinatla ve 12 ay taksit ertelemeli olarak alıcı buluyor. Kampanya kapsamında taksit erteleme imkânı sunan bankalar, ötelemeden dolayı taksitlere herhangi bir maliyet yansıtmıyor. 
 
Taksit Ertelemede Ek Ödeme Yok 
Hemen teslim dairelerin de satışta olduğu projede, teslime ve oturmaya hazır daireler sadece yüzde 25 peşinatla 12 ay taksitlerin ötelenebildiği banka kredisi ile sahiplerini buluyor. Nish Adalar projesinde 60 aya kadar yüzde 0,84, 120 aya kadar yüzde 0,85 faiz oralarıyla kredi kullanılabiliyor. Öteleme kampanyasından faydalananlar da bu oranlara ek olarak herhangi bir ödeme yapmıyor. Alternatif ödeme planlarının sunulduğu Nish Adalar'da fiyatlar ise 206 bin 817 TL'den başlıyor. 
 
Yaşam Başladı 
Nish Adalar projesinin ilk iki etabında teslimler başladı. Üçüncü etap teslimleri aralıkta başlarken, son etap teslimleri de Mart 2013'te yapılacak. 202 bin 500 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje kesintisiz Adalar manzarasıyla dikkat çekiyor. Süreyyapaşa'nın en yüksek kesiminde bulunan projede toplam 2.300 konut yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçeneklerin sunulduğu projede dairelerin büyüklükleri 83 ile 207 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 
 
Ulaşım avantajı 
Nish Adalar, manzarasının yanı sıra 160.000 metrekarelik peyzaj alanı, Süreyyapaşa Korusu ve projenin arkasını tümüyle kaplayan ormanlık alanı da dikkat çeken Welness Merkezi ile birlikte tüm aktiviteleri kapsayan, spor tesisinin site sakinlerine üyelik esası ile hizmet vereceği Nish Adalar'da tenis kortları, voleybol ve basketbol sahaları, tüm spor ihtiyaçlarını karşılayacak sayıda tasarlandı. Projede ayrıca 4 adet açık yüzme havuzu ve 1 adet kapalı yüzme havuzu yer alıyor. Ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alan Nish Adalar projesi E-5 karayoluna 2,5 km, sahil yoluna 4 km mesafede yer alıyor.

15.12.2012

Etiketler : Nish Adalar , Özyazıcı İnşaat , Maltepe Nish Adalar , Süreyyapaşa Korusu


Yorum

Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

İlgili Haberler

Nish Adalar'da 60 ay sıfır faiz imkanı

Nish Adalar'da 60 ay sıfır faiz imkanı

Özyazıcı İnşaat'ın Süreyyapaşa'da inşa ettiği Nish Adalar'da konutlar hemen teslim ediliyor. Son kalan daireler için 60 ay vadeye sıfır faiz imkânı sağlanıyor. Özyazıcı İnşaat'ın İstanbul'un en yüksek yerleşim alanlarından Süreyyapaşa'da inşa ettiği Nish Adalar'ın son etabında yaşam başladı. 243 bin 267 TL'den başlayan fiyatlarla ve yüzde 40'ı peşin kalanı 60 ay vadeye sıfır faiz, 120 ay vadeye ise yüzde 0,50 faiz oranıyla satışa sunuldu.

Nish Adalar’da taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Nish Adalar’da taksitler 1 yıl sonra başlıyor

Maltepe Süreyyapaşa’ya yeni bir soluk getiren Nish Adalar’da başlatılan kampanya kapsamında, yüzde 1 peşinatla ve fark ödemeden taksitleri 1 yıl erteleme fırsatı sunuluyor. Yaşamın başladığı ilk iki etapta da hemen teslim daireler %25 peşinatla ve 12 ay takist ertelemeli olarak alıcı buluyor. Yalova’dan Sarayburnu’na uzanan, İstanbul ve Adalar manzarası ile eşsiz bir yaşam alanı sunan Nish Adalar’da yeni bir kampanya başlatıldı. Yüzde 1 peşinatla taksitlerin 1 yıl sonra ödemeye başlandığı kampanya kapsamında taksit erteleme

Nish Adalar'da teslimler başladı

Nish Adalar'da teslimler başladı

Nish Adalar projesiyle büyük beğeni toplayan Özyazıcı İnşaat'ın Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özyazıcı, firmanın yeni yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. İstanbul'un en gözde konut projeleri arasında yerini alan Nish Adalar'da Haziran ayında başlayan teslimler etaplar halinde yapılarak yıl içinde tamamlanacak. Özyazıcı İnşaat'ın Süreyyapaşa'da inşa ettiği 2.300 konutluk Nish Adalar projesinde teslimler etaplar halinde devam ediyor. İlk etap teslimlerinin tamamlandığı Özyazıcı: İstanbul'da Yaşıyorum Diyebileceğiniz Bir Proje

konut projelelerinde son durumlar

konut projelelerinde son durumlar

İnşaat Firmalarından Kampanyalı Konut Projeleri Geliyor.

Birçok Konut Firması Eylülü Bekliyor

Birçok Konut Firması Eylülü Bekliyor

Emlak piyasası yaz tatiline girdi ama konut üreticileri boş durmuyor.

İstanbulun İki Yakasınında En Gözde Projeleri

İstanbulun İki Yakasınında En Gözde Projeleri

Maltepe Süreyyapaşa bölgesi şimdilerde lüks konutların yükseldiği yeni adres oldu.

Gayrimenkul sektöründe yaz kampanyaları başladı

Gayrimenkul sektöründe yaz kampanyaları başladı

Gayrimenkulde 2011 Yaz Kampanyaları Devam ediyor, Piyasada 2009 sonundan beri başlayan hareketlilik, baş döndürücü bir şekilde devam etmeyi sürdürüyor. 15 Haziran'ı geçmiş olmamıza rağmen kampanyalar hız kesmiyor...

Nish Adalar projesinde daireler 5 Ada 1 Salon!

Nish Adalar projesinde daireler 5 Ada 1 Salon!

Nish Adalarda İstanbul'un Marmara'nın Nefes Kesen Manzarası Gece Gündüz Pencerenizde. Öz Yazıcı İnşaat Tarafından İstanbul Maltepe Süreyya Paşada Yapımı Devam Eden Nish Adalar Eşsiz Bi Adalar Manzarasın Sahip!

Site İçi Arama

Video Galeri

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :