Anka Yapı Soğanlık Kule

Anka Yapı Soğanlık Kule
Anka Yapı Soğanlık Kule
Son altı yılda 7500 konut üretip hak sahiplerine teslim eden ve şimdide Kentsel Dönüşüm Projesi’yle Fikirtepe’de ses getiren Anka Yapı, şimdi de Soğanlık’ta iki büyük kuleyle yükseliyor. Proje hakkında bilgi veren Anka Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet TEMEL Soğanlıkta adliye karşısında iki kulenin inşaatlarına önümüzdeki ay başlıyoruz.
 
Bu kuleler 25 katlı olacak ve yeni Kartal Adliyesi’ne yakın olup, E-5’e kısa mesafede ve Soğanlık’ta ana cadde üzerinde olacaktır. Konutlar daha çok home ofis tarzı olup, özellikle hukukçular ve bölgedeki insanlara ofis olarak düşünülmektedir. Konut sayısının üç katı kadar kapalı otopark, açık-kapalı havuz, fitness center, Türk hamamı, tenis kortu, voleybol sahası, koşu parkurları olan güzel bir sitemiz olacaktır.
 
Bu projemizde satışlar Şubat ayı itibariyle başlayacak burada da takriben metrekareler 3000TL-4000TL arasında, katına ve yerine göre değişecektir. Aynı zamanda buradaki projemize bize gelen talep oldukça yoğun gözüküyor. 90-110m² arasında 2+1 home ofis, ev olarak kullanabilecekleri bir site yapıyoruz. Özellikle mimarisi Kartal’da dikkat çekecek iki bloklu kuleler yapıyoruz ve çok başarılı bir proje olacağına inanıyoruz dedi.

05.11.2013

Etiketler : Anka yapı , Anka yapı projeleri , Anka yapı yeni konut projeleri , Anka yapı ofis projeleri


Yorum

Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu : [ Resmi Yenile ]

Güvenlik Kodu

İlgili Haberler

Anka Yapı Fikirtepe için hazırlıklarını tamamladı

Anka Yapı Fikirtepe için hazırlıklarını tamamladı

ANKA YAPI Başkanı Şaadet TEMEL, projeyi Büyükşehir ve Kadıköy Belediyesi'nin onayına sunduklarını, önümüzdeki günlerde ruhsatı alacaklarını söyledi. Projenin 15-18 ay içinde yüzde 100'e yakın prim yapmasnı beklediklerini belirten TEMEL, projenin Kadıköy'ün vitrini olacağını söyledi.Şaadet TEMEL, projenin 70 bin metrekare arsa üzerinde, 400 bin metrekare inşaat alanına sahip oldupunu belirterek şöyle dedi:

Anka GYO 2011 Yılı Kasım Ayında Yapımına Başlanan Işıl Rezidence 2012 Aralık Ayında Teslim Edilecek

Anka GYO 2011 Yılı Kasım Ayında Yapımına Başlanan Işıl Rezidence 2012 Aralık Ayında Teslim Edilecek

Anka GYO’nun Yeni projelerinden Kartal da Deniz Manzaralı Işıl Rezidence Anka GYO’nun Kartal Yakacıkta Hayata Geçirdiği Işıl Rezidence de Toplam 96 Adet Daire Bulunuyor. 2011 Yılı Kasım Ayında Yapımına Başlanan Işıl Rezidence 2012 Aralık Ayında Teslim Edilecek. Işıl Rzidence de Daireler 2+1 ve 3+1 Olarak Tasarlandı. Işıl Rezidence de Daireler 260 bin tl den Başlayan Fiyatlarla Satılıyor.

Bey 2023 Evlerinde Kampanyalı Satışlar Devam Ediyor

Bey 2023 Evlerinde Kampanyalı Satışlar Devam Ediyor

Beylikdüzündeki Anka yapı Bey 2023 Evleri'nde sahile çok yakın deniz manzaralı, depreme karşı tünel kalıp sistemi kapalı otopark, yüzme havuzu, 24 saat kameralı güvenlikli site, 5.000 m2 yeşil alan ve sosyal donatılar, çocuk oyun alanları, fitness center, bay ve bayan saunası ile residance tarzı keyifli bir siteyi sizlere sunmaktadır.

Site İçi Arama

Video Galeri

Kampanyalardan Haberdar Olun

E-posta Adresiniz :

GSM Numaranız :